Här är schemat för hela veckan. 

Om något inte verkar stämma så gör det inte så mycket. Detta är i huvudsak en insamling och inte en tävling.

Vi har försökt ändra de tider som vissa har mailat om men vi kommer inte kunna lägga ner den tid som krävs för att få en helt uppdaterad och korrekt lista. Hoppas ni har förståelse för detta. Allt arbete som görs i samband med evenemanget sker helt ideellt. Lycka till!

 

 

Måndag

tisdag

onsdag

torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

00:00   Örjan Bolin

Leffe Wallinder

Maria Hallner

Christian

Leffe Wallinder

Leffe Wallinder

Jodda Källberg

Petra Knutsson

Thomas Adlerteg

Leffe Wallinder

Thomas Wahl Rodde Vera Magnus Andersson
01:00   Jari Överkvist

Maria Hallner

Christian

Martin Larsson

Jodda Källberg

Petra Knutsson

Thomas Adlerteg

Thomas Wahl Rodde Vera Martin Johansson
02:00   Axel Sjöberg

Filip Harging

Jari Överkvist

Bo Johansson

Kerstin Rosenqvist

Martin Larsson

Jodda Källberg

Petra Knutsson

Thomas Adlerteg

Thomas Wahl Rodde Vera Martin Johansson
03:00   Jonas Ljung

Joacim Keijser

Jari Överkvist

Bo Johansson

Kerstin Rosenqvist

Martin Larsson

Jodda Källberg

Petra Knutsson

Thomas Adlerteg

Thomas Wahl Rodde Vera Martin Johansson
04:00   Jonas Ljung

Joacim Keijser

Henrik P

Per Johansson

Bo Johansson

Henrik P

Freddie Larsson

Kristoffer Carlsson-Sångsjö

Rasmus Nilsson

Henrik P

Jonas C

Henrik P

Thomas Wahl Rodde Vera Martin Johansson
05:00   Jonas C

Henrik P

Magnus Berglund

Simon Sköld

Louise Karlsson

Jonas C

Henrik P

Magnus Berglund

Jonas C

Henrik P

Magnus Berglund

Jakob Källstrand

Markus Delsö

Jonas C

Henrik P

Magnus Berglund

Henrik Ortman

Stefan Sjöåsen

Magnus Lyckfjäll Martin Johansson
06:00   Anders Olsson

Magnus Andersson

ACCGruppen – Tina Molander

Victoria Zeeck

Mikael Engbom

Petra Knutsson

Axel Sjöberg

Filip Harging

Axel Elveljung

Caroline lundkvist

Maria Rönnkvist

Theres Blomdahl

Tobias Fahlén

Eric Rylén

Marran

Elena Tomas Aparicio

Kai Byggmästars

Elsa queen

Stefan Sjöåsen

Magnus Lyckfjäll Kerstin Rosenqvist
07:00   ACCGruppen – Tina Molander

Linda Sodergren

Filippa Bengtsson

Ellenor Emilsson

Stefan Andersson

Julia Viertel

Sussi

Katja Maier

Jakob Källstrand

Petra Knutsson

Fredric

Tobias Fahlén

Andreas Svensson

Malin Lundqvist

Malin Bolander

Charlie Anderson

Malin Åhgren

Malin Hedberg

Olof Friman

Jonnie pettersson

Magnus Larsson

Örjan Bolin

Anna Danarp

Jerker Danarp

Johan Hellman

Karolina Biwall Hellman

Kerstin Rosenqvist

Magnus Linder

Ella Linder

08:00   Matilda Boström

Nassar Abu-sitta

ACCGruppen – Tina Molander

Jan-Erik Almkvist

Elisabeth Wulff Sahlén

Eric Rylén

Tove Cederholm

Jetmir Babuni

Emma Vallén

Staffan Holmlöv

Lena jonsson

Kristina Bornström

Annica Öhgren

Tobias Fahlén

Andreas Svensson

Matte

Micke

Reino

Josefin

Jonas H

Bo Johansson

Caroline lundkvist

Maja Thörning

Coni Ronsten

Kim Thörning

Magnus Jonsson

Victoria Zeeck

Joacim Robertsson

Eva Fahlbeck

Linda Sunesson

09:00   Mathias Bäckström

Linus bergfeldt

Erik Hägglund

Annika Frii

Claudio Salluzzi

Monika Larsson

Lars-Erik Larsson

Per Fredin

Per Berglund

Tobias Fahlén

Maria Murelius

Maria Lindström

ICA Affärsservice

ICA Affärsservice

ICA Affärsservice

ICA Affärsservice

ICA Affärsservice

Jodda Källberg

Fredrik Beskow

Moa Holmberg

Mats Beskow

Fehima Klintskär

Victoria Zeeck

Sara Hedlund

Johanna Lundberg

Linda Grandin

Johanna Björklund

10:00   Mathias Bäckström

Linus bergfeldt

Erik Hägglund

Jonathan Thorsell

Filip Axman

Tobias Boogh

Erik Stridell

Martin Friberg

Lotta Lindberg

anna

Magnus Lyckfjäll

Tobias Fahlén

Lina Mattsson

Kristina Fält

Anton Ekeby

Örjan Bolin

Jonas C

Henrik P

Magnus Ek

Liselott Ek

Evelina Nordh

Jonas C

Simon Sköld

Albin Dahlström

Lina Wetterfall

Ann-Catrin Jansson

11:00   Carl Johan Brogårdh

Göran Paulsson

Julia Viertel

ACCGruppen – Tina Molander

Jakob Källstrand

Göran Paulsson

Julia Viertel

 

Magnus Lyckfjäll

Göran Paulsson

Julia Viertel

Tobias Fahlén

Andreas Friberg

Göran Paulsson

Julia Viertel

Örjan Bolin

Magnus Lind

Emil Lind

Andreas Karlsson

Robert M

Oskar maikkula

Barbro Andersson

Lova Marcks

Angelica Eriksson

Erika Lundbladh

Johan Selin

12:00   MBR 1

MBR 2

MBR 3

MBR 4

MBR 5

 

Anna Ulff

Therese Montelius

Carl Johan Brogårdh

Tobias Fahlén

Tareq SoV

Maria Enebjörk

Susanna Hansen

Daniel Övefjord

Bo Johansson

Anna Pettersson

Martin Zetterling

Tård Wennerborg

Mikael Svensson

Pernilla Lindholm

Simon Sköld

Julia Gustafsson

Jennifer Zahn

Anna Morell

Jenny Karlsson

Jonas Rydell

Liva

13:00   MBR 1

MBR 2

MBR 3

MBR 4

MBR 5

 

Ulrica Kjellén Landqvist

Henrik Ringels

Sophie

Tobias Fahlén

Roger Andersson

Bo Johansson

Henrik Ringels

Katarina Johansson

Lova Johansson

Jonas Ljung

Joacim Keijser

Elvis Mizimovic

Marielle Simonsen

Sandra Adamsson

Henrik P

Henrik Ringels

Madelene Pfeiffer

Nina Landelius Fd Björnberg

Katja Kortenbach

14:00    

Kunskapsskolan

Elin Genneby

Elin Genneby

Elin Genneby

Elin Genneby

Bodil Nolén

Alva Nolén

Tobias Fahlén

Emma bygde

Roger Andersson

Robert Sturesson

Henrik Wolauz

Anneli Woluaz

Jeanette Borg

Fanny Berglind

Jonas Ljung

Joacim Keijser

Elvis Mizimovic

Marielle Simonsen

Sandra Adamsson

Mattias lindström

Mattias lindström

Patrik Rehn

Maria Murelius

Anders Berntsson

15:00   Örjan Bolin

 

Niklas Bergman

Sofia Vall

Anton Angeling

Björn Larsson

Magnus Folkjern

Örjan Bolin

Micke Eriksson

Anna Järperud

Tina Carlsson

Anette Ryding

Tobias Fahlén

Titti Johansson

Anna Wolfbrandt

Petra Harrsjö

Robert Dellbrant

Christina Kjellén

Henrik P

Marielle Simonsen

Sandra Adamsson

Kristian Larsson

Elmer Larsson

Peter Kanth

Maria Johansson

Hassan Azimi

Håkan Gulliksson

Kristina Ek

16:00   Markus Felldin

Helena Felldin

Alva Felldin

Ellen Felldin

Bo Johansson

Örjan Bolin

Maria Eklund

Linda Rydeling

Jonas Welander

Robert Larsson

Tea Korkeakunnas

Mats Högfors

Henrik P

Örjan Bolin

Tobias Fahlén

Tobias Fahlén

Marcus Löving

Thunder Nordström

Peter Löving

Magnus Bergström

Göran Palmgren

Patrizia

Micke

Marran

Marran

Magnus Allmyr

Örjan Bolin

Helena Johansson

Tone Ögaard

Amanda Almroth

Anna Nilsen

17:00   Petra Knutsson

Bo Johansson

Per Willför

Kristian Larsson

Sara Samuelsson

Karolina Rinneby

Adam Rinneby

Stina Juhlin

Sara Andersson

Lisa kilestad

Elin Tengbert

Ewa Dahlén

Anna Knutsson

Hanna Karles

Klara A

Tobias Fahlén

Magnus Allmyr

Göran Palmgren

Jesper Åström

Maria Faxå

Michael Faxå

Petra Knutsson

Fredric

Marielle Simonsen

Sandra Adamsson

Micke Eriksson

Bo Johansson

Patrizia

Marran

Marran

Örjan Bolin

18:00   Elin Tengbert

Rickard Dejestam

Sara Samuelsson

Ida Söderlund

Mikaela Ekehult

Malin Welen

Andreas Bawér

Simon Sköld

Lisette Reuterwall

Helena Nordh

Jonas Ljung

Elvis Mizimovic

Annika Lundeberg

Anna Uddin

Tobias Fahlén

Göran Palmgren

Camilla Nordmark

Janette Staflin

Tore Nallgård

Jan-Erik Almkvist

Petra Knutsson

Fredric

Marielle Simonsen

Sandra Adamsson

Marieta Ivanova

Erik Källberg

Jodda Källberg

Christian

Bo Johansson

Patrizia

19:00 Erik Källberg

Jodda Källberg

Petra Knutsson

Fredric

Christian

Fredrik Ölvebo

Johana Karlsson

Nathalie

Mirela Vejo

Lennart Wirsäll

Cecilia Jaros

Alexandra Andersson

Erika Winbladh

Pernilla Jonsson

Kerstin

Bo Johansson

Jonas Ljung

Elvis Mizimovic

Mats Dahlén

Tobias Fahlén

Daniel Watkinson Skultuna IS

Daniel Watkinson Skultuna IS 2

Daniel Watkinson Skultuna IS 3

Daniel Watkinson Skultuna IS 4

Daniel Watkinson Skultuna IS

Sanna ekman

Robyn Karlström

Felix Ekman

Filip Harging

 
20:00 Petra Knutsson

Bo Johansson

Patrizia

Fredrik Ölvebo

Helena Nordh

Henrik Ringels

Åsa Fröjd

Åsa Fröjd

Malin Lundbergh

Malin Lundbergh

Pernilla Boström

Matilda Boström

Mikaela Boström

Ella Jansson

Sebastian Nyberg

Magnus Lind

Emil Lind

Andreas Karlsson

Robert M

Oskar maikkula

Petra Knutsson

Linn Myhrman

Annika Östlund

Peter Kanth

Maria Johansson

Andreas Wallstedt

Helena Hjortzberg

Kerstin

Kerstin

Magnus Andersson

 
21:00 Fredrik Pettersson

Simon Z

David Jutterström

Svante Knutsson

Svante Knutsson

Axel Sjöberg

Filip Harging

Magnus Windahl

Jonathan Windahl

Magnus Windahl

Susanne Sjöberg

Maria Linder

Anna-Karin Grimerö

Anna Svensson

Joakim Florén

Linda Sjölander

Helena Johansson

Nicke Fagerström

Richard Strandberg

Petra Knutsson

Linn Myhrman

Annika Östlund

Marina Ostojic

Pernilla Eriksson

Anton Svensson  
22:00 Alexander Bertilsson

John Gunnarsson

Örjan Bolin

Anton Svensson

Magnus Windahl

Jonathan Windahl

Magnus Windahl

Axel Sjöberg

Sanna ekman

Filip Harging

Michaela Lindeback

Linn Olson

Axel Sjöberg

Sanna ekman

Filip Harging

Axel Elveljung

Richard Strandberg

Pernilla Ullberg

Hanna Nilsson

Emma Andersson

Pernilla Eriksson

Cina Nääv

Anton Svensson  
23:00 Alexander Bertilsson

John Gunnarsson

Örjan Bolin

Maria Hallner

Christian

Anton Svensson

Jodda Källberg

Petra Knutsson

Thomas Adlerteg

Tatiana Khudyakova

Anders Berntsson

Felix Ekman

Robyn Karlström

Emil Karlström

Tilde Karlström

Magnus Andersson